درباره ما ,

menuordersearch
cafeglim.ir
(1)
(4)
درباره ما

 

دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم محصولات و دست سازه‌‌‌‌های امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش طراحان برگزیده خلاق در کنار  هنرمندان خوش ذوق پر شور و توان و به کار گیری توان و تجربه‌‌‌‌های افزون شده بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت دست سازه هایمان  بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله‌‌‌‌های موفقیت را طی کنیم و آرزوی فردایی بهتر برای شماست .
از دیدگان مشتری، تجربه، بهره برداری از تکنولوژی و طرح نوع در جهان و دقت در فراهم نمودن مواد با کیفیت با پشتبانه لطف ایزدی و به کار گیری تلاشی بی وقفه مشتری مداری را سر لوحه راه مان ساخته ایم تا بتوانیم تا به امروز به پرتو‌‌‌‌های والای موفقیت نائل گردیم.

ما آرامش روح و روان بالاترین آورده خود دانسته و آنرا در طبق اخلاص گذاشته و تقدیم هنردوستان گرامی می‌نمائیم
در دنیای مدرن امروز، دکوراسیون داخلی به عنوان یکی از اهداف جامعه بشری قرن، هرروز بیشتر از روز گذشته جلوه نمایی میکند.
هم سو شدن با این مهم از والاترین اهداف کافه گلیم از همان ابتدای مسیر بوده است به موجب این امر با بهره گیری از طرح‌‌‌‌های برتر در صنعت گلیم، دست سازه‌‌‌‌های چوبی، زیور آلات دست ساز و مبلمان دوشادوش هنرمندان سایر ملل به حول و قوه الحی، گاه در را نهاده ایم .
احترام به مشتری و سلیقه ها جزء اهداف جدا نشدنی این سایت است و بر این باور هستیم که فروش پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان ارجمندمان از تضمین دست سازه‌‌‌‌های کافه گلیم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله‌‌‌‌های موفقیت را طی کنیم و آرزوی فردایی بهتر برای شماست .
از دیدگان مشتری، تجربه، بهره برداری از تکنولوژی و طرح نوع در جهان و دقت در فراهم نمودن مواد با کیفیت با پشتوانه لطف ایزدی و به کار گیری تلاشی بی وقفه مشتری مداری را سر لوحه راه مان ساخته ایم تا بتوانیم تا به امروز به پرتو‌‌‌‌های والای موفقیت نائل گردیم.

ما در کافه کلیم بر آن شدیم تا با جمع متخصصان و دلسوزان هنر این مرزو بوم، بار دیگر صفایی را که دهه هاست از زندگی مردمان این سرزمین رخت بر بسته را باز به خانه ها و محافل بیاوریم.

نتیجه در کنار و در بطن طبیعت بودن، آرامش و صفای باطن را بدنبال دارد، ما نیز بر آن شدیم تا شما را با طبیعت عجین نماییم،، طبیعت را به زیر پا، دست و گردن، دیوار و نما و حتی کیف همراهتان و در نهایت در جیب شما هدیه نماییم،

طبیعت را همچون چمنزاری مفرح، با نقوش و طرح‌‌‌‌های بهشتی، به زیر پای شما گسترانیده و نما و دکوراسیون پیرامون شما را با کارشناسان و طراحانی خبره و زبده روحی نو می‌بخشیم آنهم به روشی که، ضربه ای بر پیکر طبیعت نزده، و با ضاربان بر پیکره طبیعت، به شدت برخورد می‌نمائیم.

با افتخار بیان میداریم که تمام دست اندرکاران و مجریان کافه گلیم، عضو فعالان زیست محیطی بوده و از قطع درختان و کشتار و آزار رسانی به حیوانات ممانعت بعمل می‌آورند.

 

 

aparatfacebookgooglelinkedintwiter
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
جستجو
telegramwhatsupinstagramaparatmailrubikatwiterfacebookyoulenzor

تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوز‌‌‌‌های لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌‌‌‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.